Protezci Net protez uygulama merkezi 15 yılı aşkın sektörel deneyimi ile son teknolojik ölçümleme işlemleri, prova ekipmanları, dayanıklılık testleri ve hasta aktivite parkurlarıyla hizmet vermektedir.

Protez uygulama merkezimizde profesyonel teknik kadromuzla beraber hastalara uygulanacak protez ekipmanları hastanın aktivite düzeyine göre belirlenmektedir.

Hastaların protez uygulama merkezimiz de normal yaşantısına dönebilmesi için sektörel en son teknolojik ürünlerle beraber profesyonel teknik kadromuzun protez eğitimlerini yurtdışı ve yurt içi güncel şekilde yakından takip ve katılımları sürdürmektedir.

Protez Uygulama Merkezi
Protezci Net Prova Odası

Protez Yapım ve Uygulama Süreci

Firmamızla iletişim kanalarımızdan irtibata geçtikten sonra hasta destek personelimiz
sizlerin ameliyat sonrası sürecinden protez sürecine kadar yapmanız gerekenler konusunda sizleri bilgilendirir.

1.Ameliyat Sonrası Süreç

  • Ameliyat sonrası hastanın güdük kısmında kontraktür oluşmaması için egzersiz planlaması yapılmaktadır.
  • Hastanın güdüğünün protez ölçüsü vermeye hazır olana kadar günlük ve haftalık resimleme yapılır teknik ekibin onayından hemen sonra hasta protez uygulama merkezimize davet edilir.

2.Randevu Sonrası Süreç

  • Profesyonel teknik kadromuz hastamızın ölçülmelerine uygun şekilde hazırlanan ve ısmarlanan ekipmanlarla protez ölçümlemesini yapmaktadır. Protez uygulama merkezimizde ölçümleme işleminden sonra hastanın protez yapım aşamasına geçilir.
  • En fazla 1 hafta süre sonunda hazırlanan protez, hasta destek personelimizin hasta ve firmamızın en uygun zamanına randevu oluşturmasıyla devam eder.
  • Randevu günü protez uygulama merkezime gelen hastamız prova ve bir kaç dayanıklılık testine tabi tutulur. Hastamızın günlük hayatında karşılaşabileceği tüm senaryolara karşılık eğitimler verilir.
  • Yürüyüş, yokuş inip çıkma, merdiven inip çıkma vb. zorluklarda yapması gerekenleri hem teorik ve pratik bir şekilde hastaya aktarılır.
  • Hastamızın güdük kısmına uygulanan soketinde testler ve eğitimler sonucunda bir kızarma veya tenine bir deforme durumu oluşmadığında teknik ve protez ekibimizin onayı ile hastaya protezi teslim edilir.

3.Eğitimlerin Yetersiz Olması Durumu

  • Gerekli eğitimlerin yetersiz olduğunun kararını verilirse hastamıza uygun bir aktivite eğitim programı hazırlanarak eğitimlere davet edilir.

Randevu ve Bilgi Alma Formu

Aşağıdaki formu randevu, protez bacak fiyat öğrenme veya teknik bilgi sahibi olmak için kullanabilirsiniz.

5/5 - (2 kişi oyladı)